Home » Taisyklės

Taisyklės

Apmokėjimas

Mūsų svetainėje rasite platų apmokėjimo už prekes galimybių pasirinkimą.
El. parduotuvėje idea-box.lt už prekes ir paslaugas šiuo metu galite patogiai atsiskaityti:

Internetine bankininkyste:

https://widgets.opay.lt/img/banklink_swedbank_color_0x49.png https://widgets.opay.lt/img/banklink_seb_color_0x49.png https://widgets.opay.lt/img/banklink_dnb_color_0x49.png https://widgets.opay.lt/img/banklink_nordea_color_0x49.png https://widgets.opay.lt/img/banklink_citadele_color_0x49.png https://widgets.opay.lt/img/banklink_sb_color_0x49.png https://widgets.opay.lt/img/banklink_medbank_color_0x49.png

Grynaisiais kasoje:

https://widgets.opay.lt/img/cash_perlas_color_0x49.png https://widgets.opay.lt/img/cash_pastas_color_0x49.png https://widgets.opay.lt/img/cash_maxima_color_0x49.png

Mobiliąja pinigine:

https://widgets.opay.lt/img/mobilewallet_moq_color_0x49.png

Bankiniu pavedimu:

https://widgets.opay.lt/img/banktransfer_color_0x49.png

 

Pristatymo būdai

Sistema Jums leis pasirinkti norimą pristatymo/atsiėmimo būdą ir automatiškai paskaičiuos kainą.

Pristatymas galimas:

Atsiėmimas vietoje (0.00€) Birželio 23-iosios g. 23G, Kaunas

DPD Kurjeris: €2.99

DPD Paštomatai/Atsiėmimo taškai: €2.99

Omniva Paštomatai: €2.99

LP Express Kurjeris: €2.99

LP Express Paštomatai: €2.99

 

Prekių grąžinimas

Kai kurie prekės parametrai ar atspalviai gali skirtis nuo realiųjų dėl jūsų naudojamo monitoriaus ypatybių, todėl mes negalime už tai atsakyti. Todėl tai turite žinoti darydami užsakymą.

Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 97/7/EB, 1997 m. gegužės 20 d., dėl vartotojų apsaugos,susijusios su nuotolinės prekybos sutartimis, Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti galimybe atsisakyti sutarties, jeigu įgytos kokybiškos prekės buvo gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus arba yra akivaizdžiai pritaikytos tam tikram Pirkėjui (vartotojui).

Jūsų užsakytos prekės mūsų el. parduotuvėje yra gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus, tad užsakyta prekė gali būti grąžinama tik dėl broko, užsakymo nurodymų neatitikimo ar pažeidimų, atsiradusių transportuojant prekę.