Lipnios etiketės rulonėliuose (nuo 1000 vnt.)

 • Polipropileno (PP), arba popieriaus pagrindas
 • Aukšta spausdinimo kokybė
 • Galima nestandartinė forma bei dydis
 • Rekomenduojama nuo 1000vnt
 • Matinis arba blizgus paviršius
 • Gamybos terminas 3-5 d.d.
 • Gera kaina perkant didesnį kiekį


Neturite dizaino? Mes Jums padėsime  Aprašymas

  Mūsų įmonė siūlo standartines lipnias etiketes ritinėliuose, kurios yra puikus sprendimas, jei reikia greitai ir efektyviai žymėti produktus. Šios lipnios etiketės gali būti gaminamos pagal reikiamus matmenis ir formą, todėl jas lengva naudoti ir montuoti įvairiose srityse, nuo maisto pramonės iki biuro reikmenų.

  Mūsų standartinės lipnios etiketės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgalaikį naudojimą. Jos yra atsparios drėgmei, todėl jų spalvos ir kokybė išliks tvarkingos ir aiškios ilgą laiką. Norintiems ekologiškesnio varianto siūlome popierinį etikečių variantą.

  Mūsų standartinės lipnios etiketės ritinėliai yra lengvai naudojami, kad galėtumėte greitai ir efektyviai atlikti savo užduotis. Mes siūlome daugybę dydžių ir formų, taigi galite rasti etiketes, kurios atitinka jūsų reikalavimus ir poreikius.

  Mes taip pat siūlome konkurencingą kainą už mūsų standartines lipnias etiketes ritinėliuose, taigi galite būti tikri, kad jūsų pinigai bus gerai investuoti į kokybiškas ir patikimas etiketes.

  Kainos

  Mes taip pat siūlome konkurencingą kainą už mūsų standartines lipnias etiketes ritinėliuose. Kainos skaičiuojamos pagal lipdukų dydį kiekį ir sudėtingumą. Norėdami sužinoti tikslią lipdukų kainą užpildikyte aukščiau esančią užklausos formą.

  Google Atsiliepimai

  Sandra Bajarūnaitė
  Sandra Bajarūnaitė
  2022-09-29
  Puikiai atliktas darbas, nuostabus bendravimas!
  Ruslan Khamidullin
  Ruslan Khamidullin
  2022-09-11
  Top quality, awesome service. I will only make stickers here!
  Donatas Jukna
  Donatas Jukna
  2022-04-21
  Super
  Emilija Kovalevskytė
  Emilija Kovalevskytė
  2022-02-01
  Kokybė lipdukų nepriekaištinga, bendravimas išvis nemoku apsakyti koks nerealus. Reikia skubiai spaudos - padaro per kelias valandas ir išsiunčia iškart į kitą miestą. esu labai dėkinga šiai įmonei, nes kainos ir kokybės santykis tobulas, žmonės nuoširdžiai atlieka darbą, tad jeigu jums reikalingi lipdukai ar kitokia spauda siūlau kreiptis tik čia.
  AGT Einikis
  AGT Einikis
  2021-12-23
  Buvo užsakyti lipdukai trečiadienį,sakė bus 1-2 d.d. Bendravimo 0, atsiemėm tik po savaitės . Nepatarčiau.
  Indrė Mundinaitė
  Indrė Mundinaitė
  2021-07-21
  Labai rekomenduoju šią įmonę :) Lūkesčius pateisino 100 proc.
  Aušra Kavaliauskaitė
  Aušra Kavaliauskaitė
  2021-04-29
  Labai greitas ir malonus aptarnavimas. Suprato norus iš poros sakinių, super greitai pagamino lipdukus, kuriais esu labai patenkinta. Šauni komanda!
  Kristina
  Kristina
  2021-01-30
  Lipdukus pagamina labai greitai ir kokybiškai.
  Martyna Vedeikienė
  Martyna Vedeikienė
  2021-01-26
  Super greitas pagaminimas, nepriekaištinga kokybė, įgyvendina visus pageidavims už tikrai prieinamą kainą 🤩👌Didžiausios rekomendacijos👍